Philips HUE White and Color Ambiance starter kit 2x 9W E27, ovladač, bridge, zásuvka

Kód: 11035
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
Philips HUE White and Color Ambiance starter kit 2x 9W E27, ovladač, bridge, zásuvka
3 950 Kč
Skladem (1 ks)
Philips Hue White and Color ambiance starter kit 2x 9W E27, ovladač, bridge, zásuvka

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Philips Hue White and Color ambiance 9W E27 malý starter kit obsahuje 2 LED žárovky, zařízení Hue bridge a magnetický ovladač. Žárovka se postará o příjemné bílé světlo s chladným nebo teplým tónem a také barevné ze 16 milionů barev se stmívatelná funkcí. Ovládejte ji prostřednictvím Bluetooth nebo po připojení ke přístroji Hue Bridge, pro další možnosti kontroly žárovky. Přípojka je E27, životnost 25000 hodin, světelný výkon 806 lm a teplotu barev od 2200 do 6500 K. Její provozní výkon tvoří 9 W, což je jako 60 W při klasické žárovce. Podporuje ovládání prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Home Kit

Jednoduché ovládání

  • Spínač Phlips Hue umožňuje bezdrátově snížit nebo zvýšit intenzitu světla. Funguje jako běžný nástěnný spínač a stmívač. Kromě montáže pomocí šroubů nebo silné lepící pásky můžete magnetický ovladač vybrat a kamkoli ho vzít s sebou. Prostřednictvím bezdrátové stmívací soupravy Philips Hue pro inteligentní osvětlení lze připojit až 10 světel a najednou je ovládat jediným stmívacím spínačem

Systém Hue Bridge

  • Po připojení k zařízení Hue Bridge (je součástí balení) se inteligentní světla stávají ještě všestrannější. Jednoduše lze ovládat světla z libovolného místa v domácnosti i mimo ní jen pomocí aplikace Philips Hue. Nastavte časovače, programy a přidejte nebo odstraňte světla ze systému.

Aplikace Hue Bluetooth

  • Díky aplikaci Hue Bluetooth můžete hlasem ovládat inteligentní svítidla Hue v jedné domácnosti. Přidejte až 10 inteligentních svítidel a můžete je ovládat jediným ťuknutím na tlačítko v mobilním zařízení. Nastavte jasné denní světlo nebo slabé noční osvětlení pro ideální intenzitu světla, právě když to potřebujete.

Správné světlo

  • Žárovka Philips Hue nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplých až po studení. Je zcela stmívatelná (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete vyladit odstín a jas světla tak, aby ideálně vyhovoval vašim každodenním požadavkům. Zpříjemněte si den předvolenými světelnými recepty speciálně vytvořenými pro vše každodenní činnosti. Dvě scény v studených tónech - zvýšení energie, soustředění - vám pomohou začít den a soustředit se. Scény s teplejším světlem - čtení a odpočinek využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl odpočívat.  LED žárovka nabízí navíc spektrum 16 milionů barev pro nastavení barevného světla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové doplňky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: