LED pásek Philips Hue Strip 2m, White and Color Ambiance (2m) + trafo

Kód: 11038
Neohodnoceno
1 952 Kč
Skladem (>5 ks)

Philips Hue Light Strips Plus LED pás (2m) + trafo, bílé a barevné osvětlení

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 2-metrové flexibilní svítidlo PHILIPS Hue LightStrip Plus můžete prodloužit nebo zkrátit na požadovaný rozměr. Toto světlo nabízí vysoký světelný výkon na funkční a dekorativní využití. Umožňuje vám hrát se s teplým či studeným bílým světlem a 16 miliony barev. Synchronizace světla Philips Hue s filmy a hudbou

Flexibilní osvětlení, prodloužitelné, s možností zkrácení

  • 2 metrové základní osvětlení Hue Lightstrip Plus lze snadno prodloužiť s dokupitelným osvětlením Hue Lightstrip Plus. Můžete jej vytvarovat téměř do jakékoli podoby a pomocí lepicího proužku na zadní straně jej připevnit prakticky k jakémukoli pevnému povrchu. V případě potřeby lze pásek v oblasti označené vzorem nůžek ustřihnout a zkrátit jej na požadovanou délku. Zakomponujte osvětlení Lightstrip Plus do nábytku, pod kuchyňské skříňky nebo zvýrazněte rysy interiéru tímto příjemným nepřímým světlem. Osvětlení Hue Lightstrip Plus je nejvšestrannějším zdrojem světla, který vašemu pokoji zaručeně vdechne nový život.

Vysoký světelný výstup umožňuje funkční i dekorativní použití

  • Díky vysokému světelnému výstupu 1 600 lumenů a výbornému světelnému pokrytí po celé délce produkuje Hue Lightstrip Plus dostatek světla k použití pro dekorativní i funkční účely.

Synchronizujte světla Philips Hue s hudbou a filmy

  • Rozšiřte svůj zážitek ze sledování televize na celou místnost nebo pozvedněte zážitek z hraní na novou úroveň. Stáhněte si aplikaci třetí strany a objevte úžasné věci, které se s osvětlením Philips Hue dají dělat. Nebo světlo synchronizujte se svou hudbou a užijte si melodii na maximum. Přeměňte libovolnou místnost na taneční parket a sledujte, jak světla reagují na vaši hudbu. Stáhněte si jednu z aplikací a rozjeďte večírek s osvětlením Philips Hue.

 

Ovládejte svá světla odkudkoliv

  • Svá světla můžete ovládat dálkově, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Zkontrolujte, jestli jste nezapomněli zhasnout při odchodu z domova, a rozsviťte, když zůstanete dlouho v práci. Pomocí technologie geofencing vás mohou světla dokonce přivítat, až se vrátíte domů, nebo se automaticky vypnout, když z domu odejdete. Cílem je zjednodušit si život a poskytnout vám pohodu a klid chytrými a užitečnými způsoby.

Snadná automatizace domova pomocí nastavení světelných rozvrhů

  • Díky osvětlení Philips Hue se pomocí funkce rozvrhu v aplikaci Philips Hue můžete tvářit, že jste doma, i když nejste. Nastavte světla tak, aby se zapnula v předvolený čas, takže při vašem návratu domů budou svítit. Můžete také nastavit, aby se v různých místnostech světla zapínala v různé denní doby. A v noci je samozřejmě možné světla nastavit tak, aby se postupně zhasínala, takže se nebudete muset nikdy bát, jestli jste někde nenechali rozsvíceno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové doplňky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: