Philips LED žárovka Hue White and Color Ambiance GU10 6W E14 1ks GU10 350 lm 9290019531

Kód: 11244
Neohodnoceno
1 385 Kč
Skladem (>5 ks)

Philips HUE White and Color Ambiance žárovka GU10 350 lm  1ks 9290019531, ZigBee a Bluetooth, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, aplikace v angličtině a češtině, energetický štítek G

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Žárovka Philips Hue White and Color ambiance GU10 se postará o příjemné jemně bílé bodové světlo a také barevné ze 16 milionů barev se stmívatelná funkcí. Ovládejte ji prostřednictvím Bluetooth nebo po připojení ke přístroji Hue Bridge, pro další možnosti kontroly žárovky. Přípojka je GU10, životnost 15000 hodin, světelný výkon 350 lm a teplotu barev 2000-6500 K. Její provozní výkon tvoří 5,7 W, což je jako 50 W při klasické žárovce. Podporuje ovládání prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Home Kit.

Ovládání přes aplikaci

  • Vzhledem k tomu, že žijeme v uspěchaném světě se každému z nás občas po odchodu z domu stane, že intenzivně přemýšlí nad tím, zda jsou všechna světla v domě zhasnuté. Díky aplikací Philips Hue, která je určena pro systémy Android a iOS už více nebudete muset přemýšlet, ale hned si to můžete zkontrolovat. Tato šikovná aplikace vám totiž umožňuje ovládat vaše světla na dálku a to bez ohledu na to, kde se akutálne nacházíte.

Časovače

  • Pokud patříte k těm, kteří neustálé cestují a doma pobýváte velmi málo je více než pravděpodobné, že využijete funkci plánování. Tato funkce se postará o to, abyste vytvořit pro své okolí dojem, že se nacházíte doma, i když to tak ve skutečnosti není. Světla si můžete nastavit tak, aby zapnuli ve vámi přednastaveném čase nebo se například během noci postupně vypnuli. Vy tak budeme mít stále 100% -tní jistotu v tom, že všechna světla jsou zhasnuté. Samozřejmě,  umožňuje nastavit si různé časy pro osvětlení v jednotlivých koutech vašeho domu.

Vše pod kontrolou

  • PHILIPS LIGHTING GU10 je to správnou volbou pro všechny, kteří chtějí mít neustále vše pod kontrolou. Prostřednictvím aplikace Philips Hue můžete ovládat světla prostřednictvím vašeho tabletu nebo telefonu. Jednodenní z možností je i možnost přidat k svou systému spínače na aktivaci světel. Pokud chcete zjistit, co všechno vám světla nabízejí určitě si nastavte časovače, budíky, upozornění a řadu dalších funkcí. Stylový systém Philips Hue podporuje používání asistenci Apple Homekit, Amazon Aleca a Asistent Google. Samozřejmostí je ovládání vašich světel hlasem.

Přirozené vstávání a usínání

  • Moderní smart žárovka myslí opravdu na vše. Důkazem tohoto je, že vám nabízí přirozené vstávání, které představuje efekt svítání. Díky tomu, tak určitě vykročíte tou správnou nohou do nového dne, ale jsou připraveny i na to, že opět půjdete spát. V priprodzenom usínání vám pomůže relaxační teplé bílé světlo, díky kterému se dostatečně uvolníte a připravíte se na kvalitní spánek.

Vlastní atmosféra

  • Zní to přímo neuvěřitelně, ale smart žárovka vám pomůžete vytvořit si vlastní atmosféru. Ať už preferujete bílé světlo, které vám připomíná příjemný jarní vánek, teplé bílé světlo připomínající horké letní dny nebo naopak ledově chladné denní světlo, které ve vás evokuje zimu. Je už jen nás, co z toho si vyberete.

Synchronizace světel

  • Všech filmové fanoušky jistě potěší skutečnost, že vám dávají možnost váš filmový zážitek rozšířil do celé místnosti nebo synchronizovat vaši oblíbenou hudbu se světlem a sledovat, jak bude na rytmus reagovat. Díky aplikací Philips Hue, kterou vám toto moderní smart osvětlení nabízí si vychutnáte věci, o kterých jste ani nepřemýšleli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bytové doplňky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: