Gardena Smart zavlažovací počítač 19031-20 ROZBALENO

Kód: 11185
Neohodnoceno
2 880 Kč
Skladem (1 ks)

Gardena Smart zavlažovací počítač 19031-20 ROZBALENO

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYSTAVENÝ NEPOUŽITÝ KUS, BEZ PŮVODNÍ KRABICE, PLNÁ ZÁRUKA 

  • GARDENA smart zavlažovací počítač automaticky řídí přívod vody do vaší zahrady, a tím zajišťuje flexibilní zavlažování vašich rostlin podle jejich potřeb. Pro tento výrobek je nutné pořídit GARDENA smart gateway. Tato gateway je součástí všech startovacích sad GARDENA smart system.

Parametry:

  • Délka zavlažování: 0 h 1 min - 10 h 00 min
  • Provozní tlak, max.: 12 bar
  • Provozní tlak, min.: 0.5 bar
  • Frekvence zavlažování: až 6 zavlažovaní denně, volba libovolného dne v týdnu
  • Zdroj energie3 x AA 1,5 V alkalická baterie (LR6, není součástí balení)
  • Závit: 26,5 mm (G3/3), 33,3 mm (G1)
  • Zavlažovací cykly za den: 6

Spolehlivé zavlažování

Smart zavlažovací počítač spolehlivě řídí zavlažování vašich rostlin v každodenním životě, dokonce i když nejste doma. Osvědčená a vyzkoušená technologie ventilů zajišťuje silné propojení mezi smart zavlažovacím počítačem, zdrojem vody a koncovým výrobkem.

Všechno pod kontrolou

Použitím bezplatné aplikace GARDENA smart App pro iOS a Android máte svou zahradu vždy pod kontrolou, a to bez ohledu na to, kde se momentálně nacházíte. Kliknutím na obrazovku si můžete zobrazit potřebné důležité informace a přizpůsobit všechna nastavení pohodlně a podle momentálních požadavků.

Upozornění v případě mrazu

Díky integrovanému senzoru teploty přenáší smart zavlažovací počítač automaticky upozornění o nízké teplotě do aplikace GARDENA smart předtím, než teplota poklesne. Poté je zapotřebí vyřadit zavlažovací systém z provozu a uložit zařízení v nemrznoucím prostoru.

Bezpečné spojení

Silné antény zaručují bezkabelové připojení ke GARDENA smart bránám i ve velkých zahradách, a tím i spolehlivý přenos naměřených dat do GARDENA smart App.

Přímé řízení

Jednoduchým stisknutím tlačítka na smart zavlažovacím počítači získáte přehled informací o síle signálu, nabití baterie a stavu aktivního zavlažování pomocí LED umístěných přímo na výrobku. Pokud bude nutné zavlažovat mimo naprogramovaný čas, je možné zavlažování spustit přímo opětovným stisknutím tlačítka.

Gateway brána pro ovládání telefonem není součástí balení, jedná se o rozšiřující ventil SETu

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: