Gardena smart řízení zavlažování, senzor - sada 19209-20 ROZBALENO

Kód: 11162
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
Gardena smart řízení zavlažování, senzor - sada 19209-20 ROZBALENO
6 370 Kč
Skladem (1 ks)

Gardena smart řízení zavlažování, senzor - sada 19209-20 ROZBALENO

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOMPLETNÍ NEPOUŽITÉ BALENÍ, PLNÁ ZÁRUKA, BEZ PŮVODNÍ KRABICE

 • Plně automatické a smart zavlažování šesti oblastí zahrady
 • Se smart řízením zavlažování, smart senzorem a smart gateway je vše zahrnuto pro aplikací ovládané, individuálně přizpůsobené a plně automatické zavlažování zahrady. Pomocí aplikace GARDENA smart lze nezávisle na sobě ovládat až 6 zavlažovacích ventilů pro několik oblastí zahrady. Ve spojení se smart senzorem lze přesně určit potřebu vody na plochu.
 • Stávající zavlažovací systém se stane smart
 • Dodávané řízení zavlažování odolné vůči stříkající vodě ovládá stávající zavlažovací systémy téměř se všemi standardními zavlažovacími ventily 24 V. Jednoduchou výměnou řídící jednotky můžete svůj vlastní zavlažovací systém kompletně ovládat pomocí aplikace GARDENA smart.
 • Kompaktní smart senzor přesně měří vlhkost půdy a šetří vodu
 • Smart senzor lze použít kdekoliv na zahradě nebo v květináčích na terase nebo balkonu; dodává data ze zahrady přímo do smart aplikace.
 • Digitální kořen s extra velkou snímací plochou
 • Vlhkost půdy se měří přesně tam, kde je to důležité - přímo u kořenů rostliny, ať už hlouběji v trávníku nebo v květináči. Smart senzor funguje spolehlivě v různých typech půdy.
 • Srdce smart systému pro bezdrátovou síťovou komunikaci
 • Smart gateway s osvědčeným bezdrátovým připojením s dálkovým rádiovým spojením zajišťuje spolehlivé připojení ke smart zařízením na zahradě; k internetovému routeru je připojena pomocí kabelu WLAN nebo LAN.
 • GARDENA smart aplikace: péče o zahradu dotykem prstu
 • Postarejte se o svou zahradu, ať jste kdekoliv. Aplikace GARDENA smart vám umožňuje řídit ji odkudkoliv a kdykoliv. Díky dokonalému plánování je vše pod kontrolou. Nastavení vlastního smart systému je velmi snadné a užitečný asistent vás provede aplikací krok za krokem.
 • Flexibilní řízení zavlažování až 6 různých oblastí zahrady prostřednictvím aplikace GARDENA smart
 • GARDENA smart sada řízení zavlažování a senzoru ovládá zavlažovací systém až se šesti zavlažovacími ventily 24 V, což umožňuje individuální a plně automatické zavlažování šesti zahradních ploch podle individuálních požadavků. Sada obsahuje smart řízení zavlažování, smart senzor a smart gateway. Smart řízení zavlažování je velmi flexibilní a kompatibilní s většinou komerčně dostupných zavlažovacích ventilů 24 V. Může nahradit řídicí jednotku vašeho stávajícího zavlažovacího systému na zahradě a změnit ji na smart. Po připojení se již nebude nadzemní nebo podzemní zavlažovací systém řídit a spravovat klasickým způsobem, ale prostřednictvím bezplatné aplikace GARDENA smart (iOS/Android). Umožní vám to nastavit až šest nezávislých zavlažovacích zón ve vaší zahradě s různými plány zavlažování. Smart řízení zavlažování lze ideálně kombinovat se systémem Sprinklersystem nebo Micro-Drip-System značky GARDENA. Je chráněno před stříkající vodou a lze jej proto bez problémů instalovat venku. Ve spojení s přiloženým smart senzorem, který měří vlhkost půdy přímo u kořenů rostlin, umožňuje optimální zavlažování v souladu s požadavky rostlin. Naměřené hodnoty, jako je úroveň vlhkosti a aktuální teplota půdy, se odesílají přes internet přímo do aplikace GARDENA smart na vašem smartphonu nebo tabletu přes smart gateway. Takže můžete sledovat, aktivovat a nastavovat zavlažovací systém vaší zahrady kdykoliv a kdekoliv. Smart gateway, která je součástí sady, je středobodem vašeho nového smart systému. Díky výkonným bezdrátovým přijímačům nabízí bezpečné a stabilní připojení s velkým dosahem. Smart gateway se snadno připojí k vašemu internetovému routeru pomocí WiFi nebo LAN kabelu. Díky užitečnému průvodci v aplikaci GARDENA smart je instalace a nastavení velmi snadné. Smart sadu, obsahující senzor a řízení zavlažování, lze kdykoli rozšířit o další zařízení ze systému GARDENA smart. Nikdy neopustíte svoji zahradu. Díky inteligentnímu zavlažovacímu systému a robotické sekačce je o vaši zahradu postaráno, ať jste kdekoliv.
 • Abyste mohli používat aplikaci GARDENA smart system a funkce vašeho smart zahradního nástroje GARDENA, je nutná online registrace a nastavení uživatelského účtu u společnosti GARDENA nebo u naší skupiny společností, Husqvarna Group.

Doplňkové parametry

Kategorie: ROZBALENO
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: