Gardena Smart řízení zavlažování 19032-20

Kód: 10911
Tip
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA 6 950 Kč –44 %
Gardena Smart řízení zavlažování 19032-20
6 950 Kč –44 % 3 890 Kč
Skladem (3 ks)

Gardena Smart řízení zavlažování 19032-20

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • ROZŠIŘUJÍCÍ PRVEK SYSTÉMU GARDENA SMART, NEOBSAHUJE GATEWAY, KTERÁ JE NUTNÁ K PROVOZU A TVOŘÍ SPOJENÍ VŠECH PRVKŮ 
 • GARDENA smart řízení zavlažování umožňuje flexibilní řízení až šest samostatných zavlažovaných oblastí pomocí aplikace systému smart, například v systému GARDENA Micro-Drip nebo Sprinkler.
 • Systém dovoluje individuální intervaly zavlažování pro ideální zavlažování oblastí s rostlinami s rozdílnou potřebou zavlažování.
 • Ve spojení s GARDENA smart senzorem (není součástí balení) se zabrání zbytečnému zavlažování jednotlivých oblastí, což zaručuje optimální hospodaření s vodou.
 • Výhody: * Upgradujte si stávající zavlažovací systém:
 • Většinu dostupných zavlažovacích ventilů 24 V lze ovládat pomocí GARDENA smart řízení zavlažování. Pouhým nahrazením řídící jednotky lze běžné zavlažovací systémy přepnout - pokud jsou značky GARDENA nebo jiných značek - do systému plně řízeného aplikací. * Automatické zavlažování šetřící čas:
 • Spolehlivé a pohodlné smart řízení zavlažování GARDENA zavlaží celou zahradu. Lze připojit až 6 zavlažovacích ventilů 24 V, a to znamená, že je možné řídit zavlažování až u šesti samostatných zavlažovaných oblastí. * Možnost řízení pomocí aplikace:
 • Použitím volné GARDENA smart aplikace pro iOS, Android a Web máte svou zahradu neustále pod kontrolou, ať jste kdekoliv. GARDENA smart řízení zavlažování lze řídit pomocí smart aplikace. Každé zavlažované oblasti lze přiřadit samostatný zavlažovací program. Dny zavlažování a cykly lze vybrat individuálně a také nastavení délky zavlažování je flexibilní podle potřeby. * Ideální pro venkovní použití:
 • GARDENA smart řízení zavlažování je díky třídě ochrany IP X4 odolný vůči stříkající vodě, a proto je vhodný pro venkovní použití. * Bezpečné spojení:
 • Smart vstupní brána umožňuje bezdrátovou síťovou komunikaci mezi všemi GARDENA zařízeními smart system a GARDENA smart aplikací. Stabilní a bezpečné spojení probíhá prostřednictvím vysoce výkonné rádiové technologie. Dvě integrované vysoce výkonné antény zaručují stabilní a bezpečné spojení, dokonce i v rozsáhlých oblastech. * Používání alternativních zdrojů vody:
 • Systém řízení čerpadel GARDENA (č.v. 1273-20) lze připojit pomocí hlavního kanálu a následně pracovat s čerpadlem s výkonem až 2 000 W při využívání alternativních zdrojů vody, např. dešťové vody ze zásobníku. Ušetří to cennou pitnou vodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: