GARDENA řídící jednotka 9V Bluetooth 1287-20

Kód: 11151
Akce Tip
Neohodnoceno
1 340 Kč –38 %
GARDENA řídící jednotka 9V Bluetooth 1287-20
1 340 Kč –38 % 820 Kč
Skladem (>5 ks)
GARDENA řídící jednotka 9V Bluetooth 1287-20

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Jednoduché připojení a konfigurace pomocí GARDENA Bluetooth® App
  • Bezplatná aplikace GARDENA Bluetooth® pro iOS a Android promění chytrý telefon nebo tablet na dálkové ovládání, se kterým lze pohodlně a snadno ovládat ovládací jednotku ventilu v okruhu 10 metrů (vyžaduje alespoň iOS 12.X, Android 5.0 , Bluetooth® Low Energy 4.0).
  • Automatické a časově úsporné zavlažování
  • GARDENA řídicí jednotka 9V Bluetooth jako součást systému spolehlivě a pohodlně podporuje zavlažování vaší zahrady, i když nejste doma. Získáte více volného času a budete mít svěže zelený trávník a krásné, zdravé rostliny.
  • Ovládací jednotka Bluetooth® s mnoha praktickými funkcemi pro automatické zavlažování
  • Prostřednictvím aplikace GARDENA Bluetooth® lze naprogramovat až 6 automatických rozvrhů. Zde lze nastavit začátek, trvání a dny v týdnu pro zavlažování. Zavlažování lze navíc kdykoli spustit a zastavit stisknutím tlačítka. Samostatně dostupné čidlo půdní vlhkosti lze připojit pro úsporu vody, když je půda stále dostatečně vlhká a není nutné další zalévání.
  • Ovládání bezdrátově
  • Mezi řídicí jednotkou naprogramovanou v aplikaci a zavlažovacím ventilem není nutné žádné kabelové spojení. Obsluha je nekomplikovaná a flexibilní díky použití 9V alkalické baterie (není součástí dodávky), která umožňuje výdrž kolem jednoho roku.
  • GARDENA řídicí jednotka 9 V Bluetooth® se používá k ovládání GARDENA zavlažovacího ventilu 9 V a lze ji snadno nastavit ze vzdálenosti až 10 m od zařízení prostřednictvím GARDENA Bluetooth App® na chytrém telefonu nebo tabletu. Je možných šest různých zavlažovacích plánů, ve kterých lze nastavit čas, trvání a dny v týdnu. Stavové LED diody poskytují informace o připojení Bluetooth®, stavu baterie a zavlažování. Funkce „Water Now“: Pokud má být zavlažování zahájeno okamžitě, lze ji aktivovat ručně bez změny nastavení. Pro přestavbu GARDENA 9 V zavlažovacích ventilů art. 1251. Nahrazuje 9 V řídicí jednotku a programovací jednotku. Lze použít se snímačem půdní vlhkosti GARDENA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: